O czym są Pokemony?

pokemony magicarp
telefon z grą pokemony oraz pokemon pikachu

Sam termin Pokemony natomiast to nie tylko charakterystyczna nazwa całej gry, ale także odniesienie do dokładnie 801 stworków. Fikcyjnych, nierealnych gatunków, jakie występowały jako postaci w grze konsolowej. Na Game Boy czy Game Boy Color, Game Boy Advance, Nintendo 3DS,a wcześniej Nintendo DS. Jeżeli chodzi natomiast o polski wariant, to niestety w tym kontekście nie pojawiła się żadna wersja gry kultowej Pokemon.

Musimy natomiast zadowolić się faktem, że w naszym kraju dało radę obejrzeć praktycznie zdecydowaną większość serii filmów w których występują pokemony oraz serie anime. Co do historii rozwoju pokemonów. Należy wspomnieć iż istnieje ich specyficzny podział, z czego każdy z pokemonów odznacza się inną skutecznością. Na tej podstawie wyszczególnia się rozliczne typy pokemonów. Mają one rozmaite mocne, umiejętności i możliwości. Łącznie takich kategorii pokemonów jest aż osiemnaście, w tym między innymi latające, elektryczne, duchy, baśniowe, kamienne.

Twoje pokemony w pokemon Go

Po pierwszym uruchomieniu gry gracz ma możliwość stworzenia swojego wirtualnego awatara; do wyboru są między innymi kolor włosów, skóry, oczu, a także ubiór. Po stworzeniu postaci gracz zostaje zlokalizowany na mapie świata za pomocą technologii GPS. Na mapie generowane są obiekty, takie jak sale walk Pokémon, Pokéstopy, a także pokémony. Gdy tylko gracz zbliży się do niego na odpowiednią odległość. Awatar zmienia swoje położenie na mapie, gdy gracz porusza się w realnym świecie.

Zobacz stronę autora: odwierty geologiczne śląskie